За скільки часу нагрівається електрична тепла підлога?

skorost_nagreva_teplogo_pola

При першому включенні електричної теплої підлоги у багатьох виникає питання: “За скільки часу повинна нагріватися тепла підлога?”

Це залежить від декількох факторів:

  • Тип теплої підлоги (нагрівальний кабель в стягжці, нагрівальний мат під плитку, інфрачервона плівка)
  • Потужність теплої підлоги
  • Наявність утеплювача
  • Тепловтрати приміщення

Нагрівальний кабель в стягжці повинен бути укладений відповідно до потужності 135-200 Вт на 1 м.кв. Утеплювач для 1-го поверху приватного будинку повинен бути 5 см, для міжповерхового перекриття 2 см, для балконів і інших приміщень, які контактують знизу з відкритим повітрям 10 см. Це робиться для того, щоб ви гріли стяжку вгору і не витрачали електроенергію на нагрів стяжки вниз. При дотриманні технології укладання теплої підлоги прогрів стяжки буде відбуватися зі швидкістю, приблизно, 2 см / годину. Тобто, якщо у вас покладений утеплювач і зверху кабелю стяжка 5 см, час нагріву становитиме 3 години. Дані вказані при нагріванні з 20 до 27 ° C (на 7 ° C)

Нагрівальний мат під плитку зазвичай укладається в шар клею під плитку, без утеплювача. За рахунок відсутності утеплювача знизу, температура від нагрівального кабелю йде спочатку в холодну стяжку, а не нагору, як нам хотілося б. Тому нагрівання шару тонкого шару клею і кахлю відбувається значно довше. Нагрівальні мати, зазвичай, мають потужність 150-200 Вт / м.кв. і від цього залежить час прогріву. Час витрачений на нагрівання поверхні підлоги складе від 60 х.вилин до 3 годин Розбіг за часом залежить від температури плити перекриття, температури приміщення знизу, температури в вашому приміщенні. Важливо пам’ятати, що кахель моментально віддає температуру нагрівання з поверхні, і досягти 30 °C температуре в приміщенні 20 °C буде практично неможливо.

Інфрачервона тепла підлога укладається під лінолеум, ковролін, ламінат. Утеплювачем зазвичай служить підкладка з відбивачем. Інфрачервона плівка дає відчутний нагрів від 2 до 15 хвилин. Вона швидко нагрівається, але також швидко остигає.

При відсутності утеплювача час нагрівання збільшується в 2 рази. Економте ваші гроші.

 

Відгуки
Поки немає жодного відгуку.
Написати відгук
Ваш відгук
Ім'я
Email
Всі результати пошуку